Proč je
TRIPEEK, tak úžasný?

Již na hlavní stránce jste navnímali odpočinek od stresu, skvělý nástroj pro pravidelný příjem i kvalitu materiálů. Pojďme si, ale TRIPEEK popsat více detailněji s technickými parametry, které vždy budoucího kupujícího zajímají. 
Psychický detox organismu

Na obrázku vlevo je vidět výhled z dominantního okna. Pod oknem si můžete na vestavěné lavici číst oblíbenou knihu nebo sledovat z křesla západ slunce nad vinicí, na horách, u rybníka nebo klidně u moře. V základní verzi není elektřina, abychom si mohli dát kvalitní on-line detox. 

Bez stavebního povolení

Rozměry stavby jsou dle regulí stavebního úradu, kde není potřeba vyřizovat stavební povolení na místech, kde dle územního plánu je zahrada či stavební pozemek. Pokud se jedná o jiný pozemek, jako například pole nebo les není nic ztraceno. Máme řešení, jak na těchto místech TRIPEEK postavit a vyhnout se postihům. TRIPEEK nemusíte stavět pouze na svém pozemku – poskytneme Vám nájemní smlouvu, skrze kterou se můžete domluvit s kýmkoliv, kdo vlastní ideální pozemek k umístění.

Ideální investiční příležitost

Na úvodní stránce jste zjistili, že pro majitele TRIPEEKů máme vytvořený způsob zajímavého příjmu z pronájmu. Příjem z pronájmu je za pár hodin práce až desítky tisíc měsíčně. Existují i tací, pro které se stává pronájem TRIPEEKů plnohodnotným zaměstnáním. Více o této možnosti naleznete v záložce vydělávejte.