O nás

Jak jste se již na domovské stránce dozvěděli, na trhu s nemovitostmi fungujeme již více než 10 let a máme díky tomu bohaté zkušenosti. TRIPEEK patří do rodiny společností MSU HOLDING a.s., který mu poskytuje dostatečně silné zázemí a zkušenosti (právo, výstavba, financování).

Jakou ideu, chceme předat dál: TRIPEEK je skvělá investiční příležitost, jak si v této nejisté době, kdy 90 % obyvatel ČR plánuje období letních prázdnin strávit na území ČR, zajistit opravdu nezanedbatelný příjem. Zároveň mít útočiště, kam se v případě nepronajatých termínů dojet úžasně zrelaxovat, je třešničkou na dortu.

Dlouholetá tradice v dřevostavbách

Realizace bohatého sortimentu montovaných domů a objektů Steco Group, se úspěšně vyvíjí už celých 20 let na náročných trzích Evropy a světa (Německo, Švýcarsko, Rakousko, Švédsko, Francie, Španělsko, Nizozemsko, Angola…).

Steco Group ve svém složení má centrum komerčních aktivit a projektové kanceláře v Baden-Badenu v Německu a moderní výrobní závod v Bosně a Hercegovině.  Spolupracujeme s velkým počtem renomovaných evropských producentů materiálů a výrobků, kteří se prostřednictvím naší výroby zapojují do zhotovení Vašeho vysněného domu.  Nový domov Steco má se svým odborným týmem jako primární úkol to, aby inovativní řešení výstavby moderních montovaných domů, zpřístupnil jednomu z nejrychleji rostoucích trhů v Evropě.